Kolektif İçeriklere Son Eklenenler

Türkiyede Kadın Olmak (Kolektif İçerik)
İyi yanları kolay iş bulmak olan; kötü yanları ise iş bulduktan sonra disiplinli olacağız diye emrindeki erkeklere gereksiz yere dünyayı dar eden davranışa sahip olma durumu. Ki buna ne oldum delisi de denilebilir.

Dubsla

2 yıl önce

Barış, Şiddet, Nefret ve Fanatizm Üzerine Söylenmiş 9+ Söz (Kolektif İçerik)
Hrant Dink “Kendi kimliğini ötekinin varlığına göre konumlamak hastalıktır. Kimliğini yaşatabilmek için sana bir düşman gerekiyorsa, senin kimliğin hastalıktır.”

Dubsla

2 yıl önce

Endüstrileşen Her Şey Çirkinleşiyor ve Kirleniyor Dediğimiz 5+ Kurum v.b. (Kolektif İçerik)

Sosyal ve ekonomik sebeplerle şehir nüfusunun hızlı artışı; hızlı sanayileşmeyi, plansız ve düzensiz gelişmeleri de beraberinde getirmektedir. Hızla artan çok katlı betonarme binalar, plansız yapılaşma, yeşil alanların azlığı, mevcut alanların da imara açılması, bina ve fabrika yapımında bilinçsiz yer seçimi gibi problemler ve bunların getirdiği diğer sıkıntılar insanlığın ortak sorunu hâlini almıştır. Kalkınma, sanayileşme ile özdeşleştiğine göre sanayileşme kaçınılmaz bir hedef olmuştur. Ancak sanayileşmenin de çevre problemlerine yol açtığı görülmüştür. Fabrikaların kuruluş yerlerinin yanlış seçimi, geri teknolojilerin kullanılması, baca gazlarının arıtılmadan atmosfere bırakılması gibi sebepler havanın kirlenmesini artırmıştır.

Dubsla

2 yıl önce

Sınavların Olduğu Günler Ders Çalışmak Yerine Yapılması Mantıklı 13+ Eylem (Kolektif İçerik)
Aylardır kirine tozuna elleşmediğin odanı temizlemek :)

Dubsla

2 yıl önce

Erkekleri Kadınlardan Soğutan 10+ Neden (Kolektif İçerik)
Kıllar, erkek vücuduna ait olmalı. Özellikle bıyık, favori, ayak parmaklarının üzerindeki ve beldeki kıllara dikkat! Erkekler bu konuda çok hassas

Dubsla

2 yıl önce

En Kapsamlı 2015 Derlemeleri (Kolektiftir)

2015’te Türkiye’de en çok izlenen 10 müzik videosu

Posted by Sosyal Medya on 9 Aralık 2015 Çarşamba

Dubsla

2 yıl önce

En Kapsamlı 2015 Derlemeleri (Kolektiftir)

2015 Yılının Çekilmiş En İyi Selfie’leri(bir taneniz de normal fotoğraf çeksin, hepsi mi birbirinden acayip olur )►http://goo.gl/K0axL1

Posted by Webtekno on 7 Aralık 2015 Pazartesi

Dubsla

2 yıl önce